Have a Question? Contact Us

Firmamız, yıllardan beri var olan kalite anlayışını korumayı ve geliştirmeyi temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

Oluşturduğumuz kalite sistemimiz gereğince;

* ÖZKARA HİDROLİK MAKİNA ve SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak sahip olduğumuz bilgi birikimimizi muhafaza etmek ve gelişen teknolojinin sağladığı olanakları kullanarak ileriye götürmektir.
* Müşteri gereksinimlerini anlamak bu gereksinimlerin karşılanması için en uygun çözümleri sunmak ve bu sayede müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaktır.
* Şirket çalışanlarının müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmesi için kendilerini geliştirmelerine imkan vermek ve kurumsal eğitim olanağı sağlamak.
* Sürekli kendini yenileyen bir şirket olarak var olan kalitemizi ölçmek ve gerekli iyileştirmeleri gerçekleştirmektir.
* Firmamız bünyesinde barındırdığı birimler arası bilgi ağını güçlendirerek ürün geliştirme ve üretim aşamalarında koordineli bir çalışma sisteminin oluşumunu sağlamaktır. Bu sayede müşterilerimizden gelen taleplere çok daha kısa zamanda cevap verilmektedir.
* Müşteri memnuniyetini üretim sonrası servis ve yedek parça desteğiyle artırmak ve sürekli iletişimde kalarak doğacak problemlere anında ve yerinde müdahale etmek.
* Değişmeyen tek şeyin değişim olduğunun bilinciyle sürekli kendini yenileyen firmamız, kullandığı son teknoloji ürünü makinelerde daima en iyi üretimi hedeflemektedir.
* Kalite yönetimine verdiğimiz özenle müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılarken, çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğini de aynı hassasiyeti göstermektedir.
* Biliyoruz ki kalite konusunda sınır yoktur, işte bu yüzden yeterli kelimesini yeterli görmeyerek, daima sınırları zorlayarak çalışmayı ilke edindik. 2003 yılı sonu itibariyle almış olduğumuz ISO9001 belgemiz ve kalite anlayışımızla Türkiye’nin en iyi ve dinamik iş makineleri yan sanayi üreticisi ve yedek parça tedariklerinden biri haline gelmekteyiz.

DEPARTMANLARIMIZ