Have a Question? Contact Us

150m2 alan’da kurulu atölyemizde uzmanlarımız tarafından hidrolik pompa, hidromotor ve kumanda valfi gibi iş makinasının kalbini oluşturan tüm ürün gruplarına teknik destek ile 7 gün 24 saat servis hizmeti verilmektedir. Hidrolik Revizyon  atölyemizin hizmetleri, her çeşit hidrolik pompa ve hidromotorun testlerin yapılmasına ve arıza tespitine olanak sağlayan 130 HP güce sahip pompa test istasyonu ile desteklenmektedir.

 Arıza durumunda her saat, hatta her dakika önemlidir. Sürenin kritik önem taşıdığı şantiye ortamında arızalı bir iş makinası, tüm inşaat sürecinizde aksamaya yol açar ve bu da büyük bir maliyet demektir. İş makinanıza ait bir hidrolik parça arızalandığında, maliyet açısından uygun, kaliteli ve güvenilir bir değişim kaynağına mümkün olduğunca hızlı şekilde ulaşmanız çok önemlidir. Bunun için Pompa Revizyon Atölyemiz sizlere hem kendi ürünlerinizin revizyonu, hem de revizyonlu ürün seçenekleri sunmaktadır. 

 

Değişim Programı Hizmetlerimiz

 2015 yılı itibari ile yeni uygulamaya başlayacağımız program ise hem var olan ürünlerinizin ekonomiye dönüşümünü sağlarken sizlere de kaliteli ürüne daha hesaplı ulaşma konusunda yardımcı olacak. “Değişim Programı” adlandırdığımız yeni sistem nasıl çalışır?

Bu program kapsamında elinizdeki ürünü verip yerine değişim ürünü sahibi olursunuz. Bize gönderdiğiniz arızalı hidrolik parçanın onarılıp yenilenmesi ve yedeklenmesi ile biz ilgilenirken siz daha önce yenilenmiş ürünle bir daha ki arızanıza kadar zaman kaybı yaşamadan çalışmaya devam edersiniz. Bu süreçte vermiş olduğunuz ürün ile ilgili bir kredi sahibi olursunuz. Bu kredi tutarı bir sonraki siparişinizde hesabınızdan düşülür. Yeniden imalat ürünlerimiz aynı yeni ürünlerimizde olduğu gibi Özkara Hidrolik garantisi altındadır.  Bu program ile ilgili detaylı bilgiye pompa revizyon atölye yetkilimizden ulaşabilirsiniz.

 

 

DEPARTMANLARIMIZ