İş Makinaları periyodik bakımların yanı sıra, bazı parçalarında hasarlar kaynaklı komple revizyon ihtiyacı da duyar. Bu bazen komple diferansiyel revizyonu, bazen şanzıman revizyonu, bazen ise motor revizyonu olabilir. Özellikle kaza veya kırım gibi durumlar söz konusu ise bu sistemlerin birkaçında birden sorun olabilir. Böyle zamanlarda makinanızın kullanım ömrünü artırıcı komple bakım revizyonlarına sokmak en doğru seçenektir.


Servis Departmanımız bünyesindeki ekibiniz makinanız firmamıza nakliyesinden size geri teslimine kadar her aşamada size destek vermeye hazırdır.  Servise gelen makinanızda önce hasar ve arıza tespiti yapılır. Bu arıza tespiti sırasında hangi parçaların sökülmesi gerektiği aşağı yukarı çıkaracağı maliyet gibi kalemler size bildirilerek onayınız alınır. Daha sonra makinanız büyük bir hasasiyet ile dağıtılır. Özellikle motor, şanzıman, defransiyel, cer ve hidrolik pompalar gibi ekipmanlar alanında uzman ustalarımıza tespit edilir. Bunların söküm işlemleri farklı atölyelerimizde o parça üzerine uzman ekibimiz tarafından yapılır ve ayrıca fiyatlandırılır.  Onayınız doğrultusunda gerekli revizyon işlemleri tamamlanır ve makinanız yeniden montaja alınır. Her bir parçası talebiniz doğrultusunda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen parçalar yerine takılır. Eğer makinanın boyaya ihtiyacı varsa anlaşmalı olduğumuz boyahaneye gönderilir. Kabin içinde konforsal değişiklik talepleriniz yerine getirilir. Son kontrol ve testleri yapılan makinanız makineniz markave modeline göre 6 ay veya 1 yıl garanti ile size geri teslim edilir.
Özellikle sezonun yavaş seyrettiği kış aylarında verdiğimiz bu hizmet makinanız üzerinde yapılacak hizmete göre 2 hafta ile 6 hafta sürecek bir periyottur. Genelde inşaat sezonundan önce tamamlanan bu komple bakım ile makinanız tüm sezonu arızasız geçirir ve size iş kaybına neden olmaz. Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için servis departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

DEPARTMANLARIMIZ