Have a Question? Contact Us

Bir iş makinasının kalitesi ve işlevselliği müşteriyi o makinayı almaya iten en belirgin sebeptir. Ancak bu işlevsellik ve kalite eğer satış sonrası hizmetlerle desteklenmiyorsa bir süre sonra yerine problemlere bırakır. Bir iş makinası ister bir ekskavatör isterse greyder olsun belli periyotlarla bakım hizmeti alınması gerektirir. Pek çok iş makinası için bu servis periyodu 250 saat de bir gerçekleştirilmesi gereken bir süreçtir. Bu bakımlar sırasında genelde filtre değişimleri, motor ve hidrolik yağ değişimleri gibi makinanın yıpranmaya en yatkın kısımlarının kontrolleri sağlanır.
 Özkara Hidrolik olarak hem özel servis hemde yetkili servis hizmeti verdiğimiz pek çok marka bulunmaktadır. Başta distribütörlüğünü yaptığımız Faresin teleskobik forklift, Eurocomach mini ve midi ekskavatör ve yükleyici, MDB kaldırım robotlarının yanı sıra geçmişte yetkili servisi olduğumuz Benati, Çukurova ve İhimer markalarına da hizmet vermeye devam ediyoruz.
Bunların dışında başta Caterpillar, Liebherr, Kawasaki, Hitachi, Bobcat, Hidromek, JCB, Manitou  ve Hyundai başta olmak üzere birçok iş makinasına bakım ve servis hizmeti de vermekteyiz.  Mobil gezici ekiplerimiz Ankara ve civar illerde yaptıkları periyodik ziyaretlerle size yerinde ve zamanında en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.
İsterseniz belli zaman dilimlerinde bizi arayıp bireysel hizmet alabilirsiniz yada tüm makine filonuz için hazırlayacağımız  periyodik bakım servis sözleşmemizi imzalayarak, tüm iş makinalarınız için tek bir noktadan hizmet almanın rahatlığını yakalayabilirsiniz. Periyodik bakım anlaşmalarımız iş makinanızın çalışma koşullarına ve sürelerine göre paketler halinde  satın alınır. İsterseniz peşin ödeyerek inanılmaz fiyat indirimlerinden yararlanırsınız ya da belli taksitlerle yıla yayarak ödersiniz. Böylece hem makinanızın emin ellerde olduğunu bilir, hem de hesabınızı daha rahat tutarsınız. Bundan sonra tek yapmanız gereken periyodik bakım saatinin dolmasına 20 saat kala servis departmanımıza haber vermek olur. Eğer ben bunu da takip edemem diyorsanız, makinanıza takacağımız bir GPRS sistemi ile sizi bu külfetten de kurtarabiliriz. Böylece servis ekibimiz makinanızın çalışma saatini online takip ederek periyodik bakımlarınızı talimatınıza gerek kalmaksızın tamamlar.

 Hidrolik Departmanı bünyesinde faaliyet gösteren Servis Birimi 2 atölye ve 5 araçlık gezici ekipten oluşmaktadır.

İş Makinaları Pompa Revizyon Atölyesi

İş Makinası Bakım Atölyesi

İş Makinası Mobil (gezici) Bakım ekibi

Birimlerinden oluşmaktadır.

 

 

 

 

Ürün Portföyümüz

DEPARTMANLARIMIZ